Відвідували Італію: На Житомирщині у двох жінок виявили штам "Омікрон"

Штам "Омікрон" виявили у двох жінок віком 41 та 62 роки

Фото з відкритих джерел

На Житомирщині виявили два випадки інфікування штамом коронавірусу "Омікрон" у жінок, які повернулися з Італії. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.

"30 грудня вірусологічна лабораторія ДУ "Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України" підтвердила 2 випадки інфікування в м. Житомирі та м.Бердичеві штамом SARS-CoV-2 "Омікрон" шляхом виявлення мутацій, що характерні для даного штаму. З метою підтвердження отриманих результатів біоматеріал буде відправлений до вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я для проведення повногеномного секвенування", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що штам "Омікрон" виявили у двох жінок віком 41 та 62 роки, які нещодавно повернувся з Італії. Обидві хворі не були щеплені від COVID-19.

Наразі фахівці проводять епідеміологічне розслідування цих випадків коронавірусу.

З початку пандемії на Житомирщині лабораторно підтверджено 140 236 випадків COVID-19, з яких 61 – за минулу добу, 134 600 людей одужали, 3 315 – померли.

Новини за темою: У Києві виявили штам "Омікрон": Яких правил повинні дотримуватися мешканці

Нагадаємо, в Україні станом на вівторок, 28 грудня, було офіційно підтверджено п'ять нових випадків інфікування штамом коронавірусу "Омікрон".