Військовий облік для жінок зменшить кількість офіційно працевлаштованих українок, - експерт

Як зауважив експерт, від офіційного працевлаштування будуть відмовлятися заради того, щоб "не возитися з документами"

Фото з відкритих джерел

Взяття на облік військовозобов'язаних жінок зменшить кількість офіційно працевлаштованих українок. Про це в ефірі "Першого Незалежного" заявив політолог Данило Богатирьов.

"Кількість офіційно працевлаштованих жінок однозначно зменшитися. Тому що і для роботодавців возитися з цим військовим обліком – це велика морока, і самі жінки, чесно кажучи, не горять бажанням ставати на облік. Це буде за такою взаємною згодою. Тобто від офіційного працевлаштування будуть відмовлятися заради того, щоб не возитися з цими документами, не ходити до військкоматів і не ставати на облік", - сказав Богатирьов.

Раніше повідомлялося, що в Україні жінок почнуть ставити на військовий облік. Міністерство оборони України затвердило список спеціальностей і професій, після отримання яких жінки повинні стати на облік. Детальніше про це читайте тут.

Новини за темою: Військовий облік для жінок: У Міноборони розповіли, яким буде алгоритм обліку військовозобов'язаних

Нагадаємо, нещодавно голова всеукраїнської профспілки виробничників, підприємців та трудових мігрантів Наталія Землянська заявила, що взяття на військовий облік жінок ускладнить трудові відносини між працівником і роботодавцем.