З яких країн до Києва приїжджає найбільше туристів: Названо топ-5

Туристична сфера Києва відновлює допандемічні показники

З відкритих джерел

Туристична сфера Києва продовжує успішно відновлювати показники допандемічних часів. Так, станом на 1 грудня 2021 року туристичний збір сягнув показника в 73 мільйони гривень, що свідчить про відвідування столиці близько 700 тисячами іноземних туристів. Про це повідомляє пресслужба Київради. 

За словами начальниці Управління туризму та промоцій КМДА Марини Радової, туристична сфера Києва має значно кращі тенденції у відновленні показників допандемічних часів у порівнянні зі світовим туристичним сектором. Наразі близько 80% туристичної галузі столиці вже відновлено.

"Київ є комфортною локацією для туристів, оскільки має зручне розташування, високоякісний рівень надання послуг, конкурентоспроможну цінову політику та доступний багатоплановий відпочинок відповідно до вподобань кожного туриста. Також столиця є відомим історико-культурним осередком, що становить великий інтерес для туристів з усього світу. Крім того, важливим аспектом, який привертає увагу туристів, є належний рівень безпеки. Так, у Києві цілодобово функціонують лабораторії, де можна здати ковід-тест, а в разі погіршення самопочуття можливо отримати кваліфіковану невідкладну лікарську допомогу та медичні послуги", - зазначила Радова.

Новини за темою: Світовий туризм цьогоріч втратить 2 трильйони доларів через пандемію, - ООН

В Управлінні туризму та промоцій КМДА додали, що механізм збору та обчислення статистичних даних з відвідування туристами столиці удосконалюється, що дає змогу отримати реальну статистику.

До топ-5 країн, з яких приїжджає найбільше туристів до Києва, увійшли:

  • Ізраїль,
  • США,
  • Німеччина,
  • Туреччина,
  • Саудівська Аравія.

Нагадаємо, раніше ми публікували добірку святкових локацій Києва, де можна зробити гарне фото для Instagram. Більш детально про всі новорічні локації столиці читайте за посиланням.