За програмою "єПідтримка" українці придбали понад 300 тисяч залізничних квитків, - "Укрзалізниця"

Фото з відкритих джерел

За час дії програми пасажири загалом уже витратили на залізничні квитки понад 131 млн грн

За програмою "єПідтримка" станом на сьогодні, 10 січня, придбали понад 326 тисячі залізничних квитків у чат-ботах "Укрзалізниці" (Viber, Telegram, Apple Messages, Facebook Messenger) на сайті booking.uz.gov.ua і на партнерських ресурсах та в касах. Про це повідомляє пресслужба "Укрзалізниці".

Повідомляється, що за час дії програми пасажири загалом уже витратили на залізничні квитки понад 131 млн грн.

"Від початку дії державної програми підтримки вакцинованих українців понад 326 тис. залізничних квитків було придбано карткою "єПідтримка", - йдеться у повідомленні.

Крім того, повідомляється, що середній чек однієї транзакції становить 403 грн.

Новини за темою: Тисяча за вакцинацію: Два банки почали видавати пластикові картки "єПідтримка"

Нагадаємо, що 19 грудня стартував прийом заявок від повністю вакцинованих проти COVID-19 громадян на отримання тисячі гривень. Він тривав до 29 грудня включно.

Щоб подати заявку на виплату, потрібно було оформити спеціальну картку "єПідтримка" в одному з банків-партнерів, після чого авторизуватися й оновити застосунок "Дія" до останньої версії.

При цьому, кіберполіція України уважно відстежує всі підозрілі ситуації та виплати.

Також у рамках програми "єПідтримка" з виплати тисячі гривень за вакцинацію від COVID-19 запускатимуть нові категорії, щоб ці кошти можна було витратити не тільки на книги, кіно, квитки або ліки. Ця програма діятиме протягом року.

Раніше у Національному агентстві з питань запобігання корупції (НАЗК) відповіли, чи потрібно декларувати "ковідну тисячу", яку виплачують українцям за проходження повного курсу вакцинації від COVID-19.