За три дні нового року кордон України перетнули понад 140 тисяч осіб, - ДПСУ

Фото з відкритих джерел

При цьому відмовлено у пропуску 97 іноземцям, з них 25 - громадяни Російської Федерації

З початку 2022 року прикордонники пропустили через державний кордон на в’їзд та виїзд усього понад 141 тис. осіб, а також 23,7 тис. транспортних засобів. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Зокрема, зазначається, що відмовлено у пропуску 97 іноземцям, з них 25 – громадяни Російської Федерації. Також прикордонні наряди затримали 10 осіб за незаконне перетинання та спробу незаконного перетинання державного кордону поза пунктами пропуску.

За допомогою програмного забезпечення SafeBorder з початку 2022 року прикордонники перевірили понад 24 тис. COVID-сертифікатів, виявили 6 підроблених (3 – в ОКПП "Київ" та 3 у пунктах пропуску Південного регіонального управління).

У пунктах пропуску прикордонники вручили 24 правопорушникам копії постанов про накладення адміністративного стягнення за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі.

"Найбільше таких постанов вручено на кордоні з Молдовою – 17 (в пунктах пропуску "Кучурган", "Платонове", "Могилів-Подільський", "Виноградівка", "Табаки", "Старокозаче"). На порушників правил дорожнього руху "несподіванки" також чекали в пунктах пропуску на кордоні з Білоруссю – вручено 3 постанови (в пунктах пропуску "Нові Яриловичі" та "Виступовичі"), на кордоні з РФ (пункт пропуску "Бачівськ") – вручено 1 постанову, а на кордоні з Польщею в пункті пропуску "Ягодин" – теж 1 постанову. Ще двом порушникам постанови вручені в аеропортах "Бориспіль" та "Одеса"", - розповіли в ДПСУ.

Новини за темою: Цьогоріч прикордонники не пропустили в Україну 6,4 тисяч громадян Росії, – ДПСУ

Нагадаємо, протягом 2021 року у пропуску в Україну прикордонники відмовили більш як 42 тис. осіб. Цей показник зріс у 1,7 раза.