Зеленський заявив, що поїхав у Буковель на короткий зимовий відпочинок

Президент України Володимир Зеленський

Офіс президента України

Допис на сторінці у соцмережі голови держави з'явився після інформації в ЗМІ, що він поїхав у Буковель і нібито поселився в готелі, в якому зупинився бізнесмен Ігор Коломойський

Президент України Володимир Зеленський поїхав у Буковель на короткий зимовий відпочинок. Про це йдеться в його Facebook.

"Яка прекрасна наша Україна! Укотре в цьому переконався, подорожуючи з Києва до Буковелю для короткого зимового відпочинку. Безкраї степи, пагорби в тумані, дим із димарів придорожніх будинків… Аж ось на горизонті видніються рідні Карпати", – зазначається в повідомленні.

При цьому, за словами президента, йому приємно подорожувати Україною, де тепер багато рівних, сучасних, освітлених доріг.

"Здолавши вчора понад 700 км трас у п'яти областях, можу з упевненістю сказати, що бачу результат "Великого будівництва". Це один із проявів турботи й поваги держави до своїх громадян – українці гідні їздити хорошими дорогами, не нервувати, а насолоджуватися красою рідної країни", – наголосив Зеленський.

При цьому він заявив, що ще не всі дороги в ідеальному стані, подекуди трапляються ділянки, за які "справді соромно".

Новини за темою: В Австрії на гірськолижному курорті Ішгль зафіксували спалахи COVID-19

"Але точно можу сказати, що ми не зупинимося, допоки не відремонтуємо всі дороги в Україні. Зокрема хочу відзначити трасу М-06 Київ – Чоп. Найбільш критичні ділянки на ній плануємо оновлювати в наступні роки", – запевнив глава держави.

Також серед пріоритетів Зеленський назвав реконструкцію обходу Житомира, яку мають розпочати цього року. А з 329 км маршруту Дубно – Буковель, за його словами, залишилось оновити 20 км, паралельно буде закінчено під'їзд до Рогатина, який перебуває в жахливому стані.

"Завдяки "Великому будівництву" подорожі Україною стають безпечнішими та зручнішими. І незабаром українці зможуть легко й приємно дістатися власним автомобілем і до гірськолижних курортів Карпат, і до узбережжя Чорного чи Азовського моря. Більше мандрувати й досліджувати нашу чудову країну, адже Україна того варта!" – додав президент України.

При цьому варто зауважити, що допис з'явився на сторінці президента у соцмережі після того, як у ЗМІ з'явилася інформація про прибуття Володимира Зеленського в Буковель, де він нібито поселився в готелі, в якому зупинився бізнесмен Ігор Коломойський

Новини за темою: Курортний Трускавець відключили від водопостачання

Як повідомлялося раніше, у січні українці матимуть ще один довгий вікенд. Різдвяні свята триватимуть три дні – з п'ятниці до неділі включно (7-9 січня).

Робочий день у Святвечір перед Різдвом, 6 січня, буде скорочено на одну годину, як передсвятковий. Відпрацьовувати різдвяні свята не доведеться.