Знайшлася ялинка з Центрального вокзалу, – "Укрзалізниця"

Ялинка на Центральному залізничному вокзалі у Києві

Stop корупції

Ялинка на Центральному вокзалі точно засяє 24 грудня, напередодні Різдва

АТ "Укрзалізниця" заявило, що ялинка, яку шукали правоохоронці, знайшлася, і зараз її встановлюють. Також компанія заявляє, що її ціна не 5 мільйонів гривень. Про це повідомляє пресслужба "Укрзалізниці".

"Сьогодні навіть військова контррозвідка шукала головну залізничну ялинку, а ми її знайшли. Тобто зрада скасовується. Тож можете бути спокійними, її зараз монтує компанія-партнер, яка була визначена через Prozorro.

Скасуємо ще одну зраду: коштує ялинка не 5 млн грн, а 600 тис. грн. Ялинка на Центральному вокзалі точно засяє 24 грудня, напередодні Різдва", - зазначили у компанії.

Також повідомляється, що на Центральному залізничному вокзалі Києва чекають гостей 24, 26, 31 грудня та 6 січня о 18:00 – там гратимуть провідні музичні колективи.

Новини за темою: Працюють без дозволу: У Києві демонтують незаконні ялинкові ярмарки

Нагадаємо, вчора Київська міська прокуратура повідомила, що на Центральному вокзалі мали встановити новорічну ялинку за 5 млн грн, проте ані грошей, ані святкового дерева немає. Внаслідок цього правоохоронці розпочали слідчі дії за фактом можливого розкрадання коштів, виділених за договором підряду.