Адвокати Порошенка розповіли, на що пішли 11 мільйонів гривень

Петро Порошенко Фото з відкритих джерел

За їхніми словами, кошти пішли на оплату гонорару юристів, які представляють Порошенка у судовому процесі в Лондоні

Колишній президент України, народний депутат Петро Порошенко витратив 11 мільйонів гривень на юридичні послуги у судовій справі, яку розглядав Високий суд Лондона. Про це повідомили адвокати політика, передає пресслужба "Європейської солідарності".

"29 грудня 2021 року Петро Порошенко оплатив частину гонорару за юридичні послуги відомій міжнародній юридичній фірмі, яка представляла його інтереси у справі за позовом Суркіса та пов’язаних із Суркісами компаній, що були вкладниками та пов’язаними особами Приватбанку. Петро Порошенко прийняв рішення оплатити частину гонорару міжнародної юридичної фірми, яка представляла його інтереси, у розмірі 300 тис. фунтів, або 11 млн грн за власні кошти ще до отримання компенсації від позивачів", - ідеться у повідомленні.

Новини за темою: Суд заарештував усе майно Порошенка: Захист заявив, що оскаржуватиме рішення

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що експрезидент України Петро Порошенко, якого наприкінці грудня 2021 року звинуватили у державній зраді, задекларував витрати на юридичні послуги на майже 11 мільйонів гривень. Оплата юридичних послуг здійснювалася в Україні, хоч до цього нардеп виїхав за кордон.