Адвокати Порошенка заявили, що клопотання про обрання запобіжного заходу експрезиденту безпосередньо не бачили

Колишній президент України Петро Порошенко

пресслужба партії "Європейська Солідарність"

Захист колишнього президента України, народного депутата Петра Порошенка клопотання про обрання запобіжного заходу в справі про державну зраду безпосередньо не бачив. Про це заявив один з адвокатів Порошенка Денис Галаганський під час включення на телеканалі "Перший Незалежний".

"Ми клопотання про обрання запобіжного заходу Петру Олексійовичу (Порошенку, - ред.) безпосередньо не бачили, як багато чого, черпаємо інформацію з преси і так далі, тому що дуже багато зливів, але чомусь нас не повідомляють про такі засідання і ми не можемо належним чином просто підготуватися самі і (підготувати) клієнта. Тому наш захист, він часом такий реактивний, тому що ми маємо просто реагувати негайно на якісь події", - зазначив він.

Крім того, адвокат повідомив про низку процесуальних помилок у справі про арешт майна експрезидента.

"Дивіться, арештовані всі активи, які слідство вважає, що воно знайшло про нього інформацію, де Порошенко прямо або опосередковано є власником. Там є низка процесуальних помилок. Ми дізналися, що там арештовано дійсно багато майна, яке Петру Олексійовичу не належить, і з цього приводу, наскільки я розумію, особи, майно, яких арештовано незаконно, вони окремо звернулися за апеляційними скаргами до Київського апеляційного суду. Там є помилки, тобто повторюю, заарештовано майно інших осіб, ці особи окремо звертаються", - резюмував Галаганський.

Новини за темою: Я не опинюся за ґратами, - Порошенко

Нагадаємо, 20 грудня 2021 року народному депутатові Петру Порошенку оголосили підозру у державній зраді за поставки вугілля з ОРДЛО у 2014-2015 роках.

Потім 24 грудня Печерський районний суд Києва дав згоду на затримання експрезидента України. Так, його мають привести до суду для розгляду клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

А прокурор відкликав з Печерського райсуду Києва клопотання про застосування щодо підозрюваного п'ятого президента Петра Порошенка запобіжного заходу.

При цьому адвокати Порошенка, підозрюваного у державній зраді, вимагали від Печерського райсуду Києва призначити засідання в день його приїзду, щоб той міг добровільно прийти до суду.