Анатолій Бурміч: Захід не вирішить внутрішніх проблем України – цього ніхто не зробить, окрім нас самих

ОПЗЖ

Проблеми України має вирішувати влада, замість неї це ніхто не зробить, тому не варто сподіватися та розраховувати на Захід. Про це в ефірі телеканалу "Перший Незалежний" заявив народний депутат від "Опозиційної платфоми - За життя" Анатолій Бурміч.

"У Женеві розпочалися консультації Росії та США щодо гарантій безпеки. Ми активно обговорюємо це, хоча як ці зустрічі стосуються України, якщо вони проходять без нас? Наших представників лише інформують, жодних побажань України не враховують. Це свідчить про те, що Росія та США домовлятимуться про своє, а про Україну говоритимуть лише опосередковано", – зазначив парламентарій.

За словами Анатолія Бурміча, обговорення щодо України внесли до порядку денного, щоб відвернути увагу громадян країни від внутрішніх проблем.

"Владі давно слід зрозуміти, що проблеми України ніхто не вирішить, крім нас самих. Поки ми самі не почнемо вирішувати питання щодо Донбасу, ні Росія, ні США, ні Німеччина – ніхто не вирішить цього за нас! Тому ми маємо обговорювати не те, про що домовляться країни в Женеві, а думати про свою державу", – резюмував Анатолій Бурміч.