Андрій Лесик про продовження домашнього арешту Віктору Медведчуку: Ми живемо у королівстві кривих дзеркал, де комусь можна все, навіть порушувати закон

Член політради ОПЗЖ Андрій Лесик "Опозиційна платформа - За життя"

Українці хочуть вірити у завтрашній день і розуміти, що в державі дотримуються законів, що провина і невинуватість установлюються в суді, а не бачити, як за рішенням РНБО закривають телеканали, як голові політради партії "Опозиційна платформа - За життя" вже вкотре незаконно продовжують домашній арешт. Про це в ефірі телеканалу UkrLive заявив народний депутат, глава Харківської міської організації ОПЗЖ Андрій Лесик.

Парламентарій наголосив, що сьогоднішнє рішення Печерського районного суду міста Києва про продовження Віктору Медведчуку запобіжного заходу є ще одним політичним рішенням.

"Людям уже не смішно. Я сьогодні спустився у метро, їхав на суд, де розглядалася справа Віктора Володимировича Медведчука. Вкотре вже продовжили – до 10 місяців – цілодобовий домашній арешт, хоча всі розуміють, що можна лише до 6 місяців. Абсолютно політична справа, жодних доводів, уже навіть не смішно було слухати цю маячню", – сказав Лесик.

Парламентарій зазначив, що якщо в Україні перестане діяти система подвійних стандартів, то політики спільно зможуть ухвалювати рішення на користь українців та розвитку держави.

"Ми живемо у королівстві кривих дзеркал, коли комусь можна все, а рівень найвищої оцінки роботи – "коли про нас заговорять". Мені хотілося б, щоб ми самі мали право голосу, могли висловлювати свою думку та приймати ті рішення, які були б спрямовані на користь громадян України, нашої держави. А ключове – це встановлення миру, виконання Мінських угод та налагодження діалогу з усіма сусідами, зокрема і з РФ", – резюмував Андрій Лесик.