Ареф'єв: Заява Денісової про ув'язнену в ОРДО Наталію Стаценко - це максимальний цинізм заради піару

Опозиційна платформа - За життя | Молодіжне крило

Заява українського омбудсмена Людмили Денісової про ув'язнену в ОРДО Наталію Стаценко, яку ще рік тому міг звільнити голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", є максимальним цинізмом заради піару. Про це в ефірі "Першого Незалежного" заявив голова Київської міської організації Молодіжного Крила ОПЗЖ Сергій Ареф'єв.

"Це максимальний цинізм, який використовує наша омбудсмен. Якщо вже хотіла на цьому пропіаритися, то замість писанини - не заважайте Віктору Володимировичу закінчити розпочатий процес і повернути українців додому в українські сім'ї, чотирьох жінок. І приїдете привітаєте з днем народження", - зазначив політик.

Однак, підкреслив Ареф'єв, у влади вийшло як в анекдоті: "Виколю собі око, нехай у тещі зять буде одноокий".

"Це виглядає зараз як створення інформаційного приводу, цинічного інформаційного приводу пані Денісової. Але не завжди чорний піар діє. Так, ми зараз про неї говоримо, мета досягнута, але в якому ключі і контексті", - додав він.

За словами Ареф'єва, владі потрібно показувати свою зацікавленість у поверненні людей з в'язниць на непідконтрольній території не постами в соцмережах, а реальними діями.

"Це закінчиться постом, але дій зі звільнення не буде. Їм не важливий стан людей... Замість того, щоб забрати людей і повернути в сім'ї на територію України, вони б продовжували працювати, радіти, вони (влада, - ред.) спочатку заважають, а потім піаряться", - підсумував він.

Як повідомлялося, днями Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова згадала про лікаря, заарештованого за шпигунство на користь України, Наталію Стаценко і закликала владу "ДНР" звільнити її з полону.

Нагадаємо, влада ОРДЛО ще на початку року готова була в односторонньому порядку повернути Україні чотирьох жінок, про звільнення яких домовився Віктор Медведчук. Наталія Стаценко, Наталія Савченко, Катерина Котенко та Світлана Довгаль кілька років перебувають у їхніх в'язницях за звинуваченням у шпигунстві.

Ще 20 січня вони могли би бути вдома. Однак влада за фактом заблокувала цей процес, і жінки, частина з яких важко хворі, досі перебувають за ґратами.

У жовтні влада ОРЛО запропонувала в односторонньому порядку повернути в Україну за посередництва Віктора Медведчука ще трьох жінок.

Всього з початку збройного конфлікту на Донбасі завдяки Віктору Медведчуку з ОРДЛО додому повернулися 493 українці, а всього було звільнено політиком понад півтори тисячі українців.