Без зайвого галасу: Білий дім виділив 200 млн доларів на військову допомогу Україні, - CNN

фото з відкритих джерел

Зазначається, що цю інформацію журналістам надали чотири знайомі з ситуацією джерела

Наприкінці 2021 року адміністрація президента США санкціонувала виділення коштів на додаткову військову допомогу Україні. Виділення коштів відбулося "без зайвого галасу". Про це повідомила журналістка телеканалу CNN Кайлі Етвуд на своїй сторінці у Twitter.

"Адміністрація Байдена без зайвого галасу санкціонувала додаткову допомогу Україні у розмірі 200 мільйонів доларів наприкінці грудня на тлі нарощування російських військ уздовж кордонів України", - розповіла Етвуд.

За її словами, цю інформацію журналістам надали чотири знайомі з ситуацією джерела.

Новини за темою: У Кабміні розраховують домовитися з ЄС про шосту програму макрофінансової допомоги у першій половині року

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба повідомляв, що проєкт бюджету США на 2022 рік передбачає загальний обсяг допомоги Україні в 756 млн доларів, проте мета України - 1 млрд доларів підтримки від США - залишається незмінною.

Раніше помічник президента США Джейк Салліван повідомляв, що Сполучені Штати Америки постійно оцінюють потреби України в додатковій військовій допомозі.

Також ми писали, що лідер республіканців у Cенаті США Мітч Макконнелл заявив, що Сполученим Штатам не варто обмежуватися у військових постачаннях Україні лише оборонними системами озброєння, а потрібно відправляти будь-яку зброю, яка буде потрібна Києву.