Білорусь вручила ноту протесту військовому аташе України нібито за порушення кордону

Фото з відкритих джерел

Міноборони Білорусі також заявило про появу нібито загрози безпеці з боку України

Міністерство оборони Білорусі вручило ноту протесту військовому аташе України нібито за порушення кордону в повітряному просторі українським вертольотом. Про це повідомляється на сайті білоруського Міністерства.

Повідомляється, що приводом послужило "порушення 4 грудня державного кордону Білорусі в повітряному просторі українським вертольотом типу Мі-8 в районі Нової Рудні".

"Військовому аташе було доведено, що українська сторона уникає діалогу для вирішення спірних питань, як по лінії міжнародного військового співробітництва, так і контролю над озброєннями, що дуже тривожно", - йдеться в повідомленні.

Міноборони Білорусі також заявило про появу нібито загрози безпеці з боку України.

Новини за темою: Міністр закордонних справ Білорусі заявив про ризик втрати державності через санкції

Нагадаємо, 4 грудня держприкордонкомітет Білорусі заявив, що український військовий гелікоптер Мі-8 під час навчань нібито залетів у повітряний простір країни.

Своєю чергою, речник помічник голови Державної прикордонної служби України Андрій Демченко заявив, що заява Держприкордонкомітету Білорусі не відповідає дійсності.

Раніше повідомлялося, що Україна розпочала спецоперацію "Полісся" на кордоні. Про те, що вона передбачала і яка ситуація на білорусько-українському кордоні, - читайте в нашому матеріалі.