Британія пообіцяла використовувати всі засоби, щоб не допустити наступу Росії

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон

Фото з відкритих джерел

Лідери закликали Росію знизити рівень напруженості та підтвердили, що рішуче підтримують територіальну цілісність України

Лідери Великої Британії, Сполучених Штатів, Франції, Німеччини та Італії обговорили в понеділок у телефонній розмові агресію проти України. Вони закликали Росію знизити рівень напруженості. Про це повідомляє канцелярія прем'єр-міністра Британії.

Лідери закликали Росію знизити рівень напруженості та підтвердили, що рішуче підтримують територіальну цілісність України.

"Лідери погодилися з тим, що недавні зустрічі глав МЗС "Групи двадцяти" і НАТО були корисними майданчиками для обговорення цієї теми", - зазначили там.

Політики "підкреслили необхідність забезпечити єдиний фронт перед обличчям" російських загроз і агресії.

"Прем'єр-міністр сказав, що Велика Британія продовжить використовувати всі економічні та дипломатичні інструменти, які є в її розпорядженні, щоб запобігти будь-якій російській агресії щодо України", - зазначили в канцелярії Джонсона.

Там поінформували, що політики "домовилися знову провести розмову після бесіди президента Байдена з президентом Росії Володимиром Путіним у вівторок".

Новини за темою: Bloomberg: Між Блінкеном та Лавровим сталася суперечка щодо України

Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський і держсекретар США Ентоні Блінкен провели телефонну розмову перед самітом американського і російського лідерів Джозефа Байдена і Володимира Путіна.