Через заборону UkrLive та "Першого Незалежного" Зеленський і "слуги" програють на виборах, - Калініченко

Офіс президента

Зеленський продовжує свій похід проти свободи слова, але це похід по граблях, які в підсумку б'ють по особистому рейтингу президента. Так політичний аналітик Олексій Калініченко прокоментував указ президента Володимира Зеленського від 28 грудня 2021 року, який заборонив мовлення телеканалів UkrLive і "Перший Незалежний".

"Володимир Олександрович вдруге наступає на одні й ті ж іміджеві граблі – вчора він своїм указом заборонив телеканали UkrLive і "Перший Незалежний". UkrLive і "Перший Незалежний" були створені на основі "112 Україна", NewsOne і ZIK, які Зеленський постановив відключити від ефіру в лютому цього року", – повідомив аналітик.

При цьому Калініченко заявив: якби Володимир Зеленський на президентських виборах зізнався, що буде воювати проти Медведчука і відключати телеканали, то не виграв би.

"Буду небагатослівний. Просто нагадаю, що на виборах Зеленський обіцяв боротися з Порошенком і карати корупціонерів. Якби під час виборів Зеленський зізнався, що замість Порошенка він буде воювати з Медведчуком, то не було б не те що 73 % – і 50% не було б", – зазначив автор.

"А якби Зеленський зізнався, що буде пачками відключати телеканали – то взагалі програв би президентські вибори. Тому та лютнева дата, коли Зеленський підписав указ про санкції проти "112 Україна", NewsOne і ZIK, – це день, коли "зелені" програли вибори. А 28 грудня – це контрольний постріл", – підкреслив аналітик.

На завершення Олексій Калініченко нагадав провайдерам кабельних мереж і супутникового мовлення, що за незаконне відключення телеканалів вони відповідатимуть.

"До речі, у зв'язку з цим хочу звернутися до провайдерів. Не поспішайте відключати телеканали, які влада незаконно заборонила. "Зеленські" приходять і йдуть – а вам в цій країні ще жити. Чи ні? Сьогодні багато що залежить від лінії вашої поведінки", - підсумував політичний аналітик Олексій Калініченко.