Дубовий: Медведчук здатний встановити довгоочікуваний мир в Україні

"Опозиційна платформа - За життя"

Голова Політради "Опозиційної платформи - За життя", народний депутат Віктор Медведчук здатний встановити довгоочікуваний мир в Україні. Про це в ефірі телеканалу UkrLive заявив член Політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Ростислав Дубовий.

"Що стосується миру на Донбасі... прямі переговори з Росією, адже це не ноу-хау, про це говорила і наша партія з найперших днів. Віктор Медведчук ініціював Міжпарламентський діалог країн "нормандського формату", проведені переговори між депутатами різних парламентів. Вони схвалили ... тому це єдиний вихід для встановлення довгоочікуваного миру. Буде мир - буде і процвітаюча Україна", - зазначив дубовий і підкреслив, що питання миру на Донбасі дуже важливе для нього, оскільки він сам виходець з Луганської області.

Крім того, він прокоментував сьогоднішнє звернення президента Володимира Зеленського до Верховної Ради.

"Президент живе в абсолютно іншому вимірі. Зв'язок з українським народом, на жаль, втрачено. І у всіх проблемах він звинувачував або зовнішні сили, в тому числі винна, ну і звичайно ж опозицію. Але винні виходять всі навколо, крім нього самого і його неграмотність кадрової політики. Це жалюгідне перекладання відповідальності на інших. Більш того, я впевнений в тому, що українці не почули головного, коли будуть припинені бойові дії на Донбасі і встановлений довгоочікуваний мир, коли будуть реально знижені тарифи, і про економічний розвиток і слова не було сказано. Це були головні його передвиборчі обіцянки, які не виконані. Тому чергові обіцянки про економічний паспорт українця, досягнення 65 мільйонів населення - це верх цинізму і нахабна брехня.

Тому, я вважаю, що ми отримали не просто президента старого формату. На жаль, як показують всі соціологічні дослідження, президент Зеленський є великим розчаруванням України. І я дуже засмучений, що так вийшло. Я переконаний в тому, що ми обов'язково прийдемо до зміни державної форми правління на парламентську республіку. Тому що інститут президента перетворився на інститут узурпатора і глибокого розчарування", - підкреслив Дубовий.

Нагадавши, фракція "Опозиційної платформи - За життя" зустріла президента України Володимира Зеленського у сесійній залі плакатами "Свободу Медведчуку!", "Стоп політичним репресіям!", "Ні тарифному геноциду", "Поверніть свободу слова!"