Новини » Політика Читать эту новость на русском

Гуров: Президент боїться, що під дію закону про військових злочинців підпадуть потрібні йому люди

Фото з відкритих джерел

Президент Володимир Зеленський може затягувати процес з прийняттям законопроекту №2689 про військові злочини, тому що під його дію можуть потрапити особи, чиї інтереси його турбують.

Таку думку в ефірі UkrLive висловив політолог Владислав Гуров.

"Мене дивує, чому президент у своєму спічі про те, що відбувається на непідконтрольних територіях Донбасу, не сказав ні слова, чому він не підписує вже півроку закон про військові злочини.

Мене особливо дивує це, враховуючи, що співавтором цього законопроекту є Денис Монастирський, який вже став главою МВС. Тобто влада в принципі повинна підтримувати цей закон, але при цьому порушена Конституція. Я не знаю дійсно причин. Чи то президенту не можуть на стіл донести цей закон, чи то він намагається когось вигороджувати і боїться, що під дію цього закону підпадуть якісь люди, чиї інтереси його дуже турбують", - заявив Гуров.

При цьому він додав, що народ України точно не захищатиме військових злочинців. На його думку, ті, хто може підпасти під дію цього закону, ні в якому разі не можуть називатися народом України.

Як повідомлялося, 22 листопада Зеленський мав підписати або ветувати прийнятий Верховною Радою законопроект №2689 про військових злочинців. Офіс президента так і не відповів на запит "Радіо Свобода", відправлений ще у вересні, про те, чому документ "зник" після голосування в парламенті.