Гужва: Зеленський такий же представник "партії війни", як і Бутусов, принципових відмінностей між ними немає

Ігор Гужва

Ігор Гужва

Журналіст, політолог
Telergam

Оригінал розміщено на сторінці Ігоря Гужви у Facebook

Юрій Бутусов вчора опублікував відео, де стріляє зі знаряддя. І написав, що стріляє він по непідконтрольному Донбасу в помсту "за жертв радянських репресій". Додавши, що ймовірно в результаті цього пострілу загинули люди.

Після скандалу (це що, виходить будь-який "Вася" може приїхати на фронт і використовувати заборонені Мінськими угодами озброєння та ще й визнаватися у вбивствах людей?) Бутусов дописав, що Відео зроблено не зараз, а кілька років тому і не на Донбасі, а на навчаннях терроборони (відео дійсно старе - він його публікував 5 років тому).

Після цього із засудженням Бутусова виступили Міністерство оборони і українська делегація в ТКГ, а ДБР порушило кримінальну справу в тому числі і за статтею "розв'язання і ведення агресивної війни".

Юрій Бутусов розцінив це як помсту за перепалку на прес-конференції з Зеленським, а також ще один доказ, що у владі окопалися "російські агенти".

Але насправді мотив влади зовсім інший. Вони скористалися неадекватним вчинком Бутусова з відео з глумливою підводкою, щоб протиставити його Зеленському. Мовляв, у порівнянні з такими неадекватними противниками, Зеленський ще виглядає більш-менш. Саме така технологія зараз буде використовуватися владою. І саме для цього і порушуються кримінальні справи. І йде інша активність.

Хоча, за великим рахунком, Зеленський такий же представник "партії війни" як і Бутусов. Принципових відмінностей між ними немає.

Ігор Гужва

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках PNK.TV

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.