Ілля Кива: Влада деморалізувала правоохоронців

Слово і Діло

Влада своїми діями деморалізувала весь склад силових структур, а обіцянка голови МВС Дениса Монастирського підвищити поліцейським зарплати на 10% є плювком у бік правоохоронців. Про це народний депутат фракції "Опозиційна платформа - За життя" Ілля Кива заявив у своєму телеграм-каналі.

"Глава МВС, аферист Монастирський плюнув в обличчя своїм підлеглим і пообіцяв після вимог про його відставку підвищити зарплату поліцейським на 10%. І якщо раніше у рядового копа зарплата була 350$, то зараз буде 385$, хоча керівництво отримує від 4000$. Примітивні та моральні потвори!" - сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що замість зміцнення внутрішньої безпеки влада займається розмиванням бюджету та збагаченням.

"У них жадібність сильніша за самозбереження. Будь-яка влада "вилизує" поліцію як гаранта свого захисту, ці ж пройдисвіти навіть елементарного зрозуміти не змогли і продовжують списувати бюджетні гроші на копання ровів на кордоні та ще десятки непотрібних проєктів, де можна просто більше вкрасти грошей", - зазначив нардеп.

При цьому політик указав, що така ситуація демотивує особовий склад та суттєво послаблює структуру.

"Правоохоронна система та силові структури в Україні деморалізовані своїм новим безглуздим, непрофесійним керівництвом! Все фактично знищено та розвалено", - підсумував Ілля Кива.