Ілля Кива: Зеленський найближчим часом почне відновлення братніх відносин із РФ

Народний депутат Ілля Кива Прес-служба "Опозиційної платформи - За життя"

Президент України Володимир Зеленський визнав необхідність прямих переговорів з керівництвом Російської Федерації для вирішення конфлікту на Донбасі, і такі переговори можуть відбутися вже найближчим часом. Про це заявив журналістам народний депутат фракції "Опозиційна платформа – За життя" Ілля Кива.

"Найголовніше, що президент сказав у ході свого звернення до Верховної Ради, це те, що країні потрібний мир і тому він змушений буде домовлятися з Російською Федерацією. Фрукт дозрів. У будь-якому разі, внутрішня ситуація та зовнішні провали підштовхнуть Зеленського до пошуку правильного вирішення питання. А вирішення питання завжди лежало у площині Росії", - сказав він.

Ілля Кива наголосив, що такий план розвитку подій не суперечить домовленостям РФ та США щодо українського питання.

"Про це плідно було домовлено із президентом США Джо Байденом у Женеві. А зараз триває просто реалізація цього плану. Я переконаний, що найближчим часом відбудуться переговори. Наші народи знову стануть дружні. Україна, Білорусь, Росія – братні народи, нам судилося бути разом", - зазначив нардеп.

При цьому він додав: "Українська влада вкотре розписалася у своїй безпорадності, страху та нездатності. Я більш ніж впевнений, що не буде жодних держпереворотів, вторгнення, а буде послідовна, системна інтеграція та відновлення наших братніх взаємин. Принаймні я, як народний депутат, все для цього зроблю", - підсумував Ілля Кива.