Кацман: Медведчук, на відміну від Порошенка, отримавши сфабриковану підозру, пішов по всіх "колах пекла" судочинства і проходить їх успішно

фото з відкритих джерел

Голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук, на відміну від колишнього президента України, народного депутата Петра Порошенка, отримавши сфабриковану підозру, пішов по всіх "колах пекла" судочинства і проходить їх успішно. Про це в ефірі "Першого Незалежного" заявив заслужений журналіст України і політичний експерт Володимир Кацман.

"Що перше кидається в очі? У нас прямо на очах з відстанню приблизно пів року-рік два приклади того, як поводяться VIP-політики, коли їм пред'являється якась підозра або вручаються якісь повістки і так далі. Віктор Медведчук, який не просто не поїхав, не втік нікуди, не з якихось там вигаданих причин кудись там сховався десь за межами України, а який сам просив прокуратуру, мало не випрошував цю повістку і слідував всім судово-правовим процедурам в тому порядку, в якому і повинно відбуватися це судочинство. Тобто, він йде по всіх цих колах пекла, проходячи їх і проходячи успішно. Він розсипав по суті за три засідання суду, хоча засідання стосувалися запобіжного заходу, він розсипав і суть справи, і все інше", - зазначив експерт.

Водночас додав Кацман, Петро Порошенко демонструє всьому світу зовсім інший підхід.

"Другий підхід – підхід Порошенка. Коли, то він поїхав кудись, то він не помітив, то поїхали "трам-тара-рам". Розумієте, це два різних підходи", - підсумував експерт.

Нагадаємо, 17 грудня після чергового судового засідання голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук заявив, що, попри політичне переслідування і фабрикацію проти нього кримінальних проваджень, тікати з України ніколи і нікуди не буде.

"Швидше, втечуть ті, яким не підходить те, що я стверджую і що роблю. І я впевнений, я цього дочекаюся", - підкреслив він.

Пізніше в цей же день стало відомо, що колишній президент України, народний депутат Петро Порошенко на очах у всієї країни спочатку втік із російським матом від повістки ДБР, а потім взагалі полетів з країни нібито в "дипломатичне турне" по Туреччині, а потім Польщі.

Ця повістка була пов'язана з тією ж "справою про вугільну держзраду", за якою проходять також голова політради ОПЗЖ Віктор Медведчук і ексміністр енергетики Володимир Демчишин, а також вугільний бізнесмен Сергій Кузяра.

До слова, 21 грудня Петро Порошенко записав відеозвернення, в якому наголошував на тому, що до Нового року в країну не повернеться.