Кацман: Зеленському потрібно частіше виходити до народу і прислухатися, а не відпочивати самому

ZIK

Президенту Володимиру Зеленському потрібно частіше виходити до народу і прислухатися, хто що говорить, а не відпочивати самому. Про це сказав заслужений журналіст України та політичний експерт Володимир Кацман в ефірі телеканалу "Перший Незалежний".

"Враховуючи видатні якості Володимира Зеленського, я думаю, що подібну процедуру (виходити до народу і прислухатися, хто там що говорить) Офіс президента повинен був йому якось передбачити, він повинен був не боятися виходити в народ. Я розумію, що будь-який політик, який зараз вийде до людей ризикує потрапити на безсторонню зустріч, у всіх сенсах слова, але все-таки, мені здається, що якби він подивився на життя з іншого боку, то багато феєричних речей, про які він говорить іноді на відео трохи б стали, менш, так би мовити, цікаві", - висловився він.

На його думку, громадськості потрібно стежити не за президентом, а як працює його команда і де результат цієї роботи.

"У всьому світі завжди стежать за президентами, де вони відпочивають, що вони їдять, кого вони приймають в Овальному кабінеті, як ми знаємо з історії, це з одного боку. З іншого боку, я, наприклад, волів би не підглядати в замкову щілину, як відпочиває президент України, а як працює його команда і де результат цієї роботи. І як в результаті цієї роботи відпочиває вчитель сільської школи, наприклад, де він проводить свої різдвяні канікули, я не знаю, сталевар або шахтар. Ось це показник. Не в кількості відпочинків президента, ми будемо міряти своє благополуччя, а в тому, як, ще раз повторюю, лікар, вчитель, журналіст, інженер, хто завгодно", - резюмував Кацман.

Нагадаємо, вчора, 10 січня, президент Володимир Зеленський у своєму Instagram опублікував перше "робоче" фото в 2022 році. Однак схожий знімок з Офісу президента був опублікований на сайті глави держави в листопаді 2021 року. Тоді пресслужба президента інформувала, що в ході селекторної наради під керівництвом Володимира Зеленського обговорили епідемічну ситуацію в Україні та протидію новому штаму коронавірусу "Омікрон".

Варто відзначити, що публікацією фотографії з Банкової Володимир Зеленський, можливо, намагався розвіяти чутки про те, що він відправився в чергову відпустку на один з курортів Індійського океану.

9 січня блогер і бізнесмен Карл Волох у своєму Facebook повідомив, що після Буковелю президент разом з першою леді і главою ОП Андрієм Єрмаком вилетіли на відпочинок. Пізніше автор публікації заявив, що Володимир Зеленський проведе чергову відпустку на Сейшельських островах.

Пізніше політолог Тарас Березовець повідомив, посилаючись на власні джерела, що президент з дружиною і Єрмаком вилетіли на відпочинок на чартерному літаку. Куди саме, він не уточнює. 

"Зверніть увагу на те, що з учорашнього дня в мережі немає більше нових фото і відео з Зеленським і Єрмаком. Злі язики з ОП кажуть, що дійсно важко викладати фоточки, коли ти вже не в країні і можуть спалити на тому, що фото старе", - зазначав він.

Своєю чергою пресслужба глави держави стверджує, що Володимир Зеленський 10 січня провів селекторну нараду, присвячену ситуації з поширенням коронавірусної інфекції.