Коли Медведчуку було пред'явлено підозру, він не побіг в аеропорт, а прийшов в ОГПУ ознайомитися з документами, - Кушнір

PNK

Незважаючи на те, що всі юристи кажуть, що справа експрезидента Петра Порошенка – це те ж саме, що і справа голови політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктора Медведчука, все ж у них є істотна відмінність. Лідер ОПЗЖ не втік за кордон, коли йому було пред'явлено звинувачення, а залишився і донині продовжує відстоювати свою невинуватість у суді. Про це заявила політолог Світлана Кушнір в ефірі телеканалу UkrLive.

Експерт зазначила, що підозра п'ятому президентові не має юридичних підстав, як і звинувачення проти Віктора Медведчука.

"Але Віктор Медведчук, коли йому також було оголошено підозру, нікуди не поїхав, не тікав в аеропорт, не говорив ніяких слів. Він пішов в ОГПУ і вимагав дати йому документи, щоб він з ними міг ознайомитися. А те, що днями було прийнято рішення про продовження йому терміну домашнього арешту, – це незаконно", – сказала політолог, висловивши надію, що феміда в Україні ще існує і найближчим часом у справі Віктора Медведчука будуть поставлені всі крапки над "і".

Крім того, на думку Світлани Кушнір, на тлі цих "догонялок" у Петра Порошенка тільки виріс рейтинг. І якщо у влади стояло саме таке завдання, то вона з ним упоралася.