Конфлікт РФ і України на небезпечному рівні, але у нас близькі стосунки з Києвом, - МЗС Туреччини

РБК

Туреччина не буде ігнорувати тісні відносини з Україною тільки через широкі відносини з Росією

Міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу заявив, що конфлікт РФ і України, як Росії і НАТО, вийшов на небезпечний рівень. Але в Туреччині відзначили близькі стосунки з Києвом. Про це він повідомив в ефірі телеканалу TRT.

"Напруженість у відносинах між Росією і НАТО досягла небезпечного рівня. Туреччина не буде ігнорувати тісні відносини з Україною тільки через широкі відносини з Росією", - сказав він.

Раніше президент Туреччини Реджеп Ердоган заявив, що готовий надати підтримку і запропонувати посередництво між Україною і Росією на тлі активності російських військ біля українських кордонів.

Новини за темою: Росія стягнула до кордону України близько 52 батальйонно-тактичних груп, - Залужний

Як повідомлялося раніше, президент РФ Володимир Путін відповів, чи може він дати гарантію, що Росія не нападе на Україну. За його словами, це залежатиме від убезпечення Росії.

Пізніше він заявив, що РФ зобов'язана думати про свою безпеку на перспективу.

"Нам кажуть "війна, війна, війна". Складається враження, що, можливо, готують третю військову операцію (на Донбасі, - ред.), і нас заздалегідь попереджають: не втручайтеся, не захищайте цих людей, а втрутитеся і будете захищати - ось такі нові санкції підуть. І готуються, можливо, до цього", - зазначив російський лідер.