Країни НАТО підтвердили наявність "червоних ліній", які неможливо перетинати з Росією, - Стефанішина

Фото з відкритих джерел

Це, зокрема, питання членства України в Альянсі

Усі країни НАТО підтвердили, що є "червоні лінії", які неможливо перетинати в діалозі з РФ. Це, зокрема, питання членства України в Альянсі. Про це, спілкуючись з журналістами за підсумками комісії Україна - НАТО, заявила віцепрем'єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина, повідомляє кореспондент "УНН".

"Всі країни Альянсу підтвердили, що є "червоні лінії", які неможливо перетинати в діалозі з Росією. Це питання, які стосуються права кожної країни обирати своє майбутнє в Альянсі, та рішення, які ухвалюють країни Альянсу щодо членства, зокрема членства України, Фінляндії, Швеції та інших країн, які можуть ухвалювати такі рішення", - сказала Стефанішина.

Новини за темою: Столтенберг допустив можливість політичного вирішення ситуації навколо України

Раніше, 17 грудня, Міністерство закордонних справ Російської Федерації опублікувало стратегічну пропозицію Росії до США і НАТО про гарантії взаємної безпеки. Вона містить в собі 12 пунктів.

А сьогодні у швейцарській Женеві розпочалися переговори представників США та РФ про так звані гарантії безпеки.

"Зараз у Женеві триває позачергова сесія двостороннього діалогу щодо стратегічної стабільності", - заявила заступник держсекретаря США Венді Шерман.