Кулеба провів розмову з очільницею МЗС Канади

Фото з відкритих джерел

Сторони обговорили нарощування військ РФ біля українського кордону

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з очільницею МЗС Канади Мелані Жолі. Про це повідомила прес-служба МЗС України.

Зазначається, що сторони обговорили нарощування російських військ біля кордонів України та зміцнення безпеки нашої країни. При цьому Мелані Жолі запевнила в непохитній підтримці суверенітету та територіальної цілісності України, заявивши, що держава "може покластися на підтримку Канади".

Крім того, дипломати говорили про взаємодію задля притягнення Ірану до відповідальності за катастрофу літака МАУ та встановлення справедливості для жертв катастрофи і їхніх родичів.

Водночас ішлося про координацію дій України та її партнерів напередодні зустрічі міністрів закордонних справ держав-членів НАТО в Ризі. Участь у заході візьме Дмитро Кулеба.

Новини за темою: Данілов обговорив з міністром оборони Канади безпекову ситуацію

Нагадаємо, нещодавно в ЗМІ з'явилася інформація, що уряд Канади розглядає можливість посилення своєї військової місії в Україні на тлі агресивної активності Росії на кордоні. Одним із варіантів називають направлення кількох сотень канадських військовослужбовців до України.