Куракін: Нацькувати радикалів на офіс ОПЗЖ Медведчука – це методи Порошенка

ОПЗЖ

Напад радикалів на офіс головної опозиційної партії "Опозиційна платформа – За життя" стався дуже вчасно, тому що це допомагає Офісу президента переключити увагу з акції протесту проти незаконної заборони телеканалів UkrLive і "Перший Незалежний", яка в цей час проходила на Банковій. Про це написав у своєму блозі "Порошенко №2" завдає удару у відповідь" політичний оглядач Олексій Куракін.

"У Зеленського дуже оперативно відреагували на акцію протесту, яку провели журналісти UkrLive і "Першого Незалежного" під Офісом президента. Вранці 30 грудня журналісти та небайдужі українці провели мітинг під стінами ВП на знак протесту проти того, що Зеленський заборонив телеканали UkrLive і "Перший Незалежний". А в цей час браві радикали здійснили наліт на офіс головної опозиційної партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктора Медведчука в центрі Києва", – повідомляє журналіст.

При цьому Куракін обурений тим, що поліція не стала затримувати нікого з нападників.

"При цьому радикали їх "Національного корпусу" біснувалися як хотіли – кидали фаєри в офіс, змалювали асфальт, вивалили купу пір'я прямо на вулиці. А ще розмалювали паскудними написами ворота сусіднього будинку. Політика політикою – але чому поліція не захищає звичайних людей від свавілля?" – запитує автор.

"Ми розуміємо, що поліція зараз "ходить" під Офісом президента, тому поліцейські нікого не затримали, а дали нападникам спокійно піти. Про що говорити, якщо молодики абсолютно спокійно стояли групою на станції метро "Палац спорту" і у відкриту розраховувалися з виконавцями!" – пояснює журналіст.

Куракін пояснює, що за допомогою нападу радикалів Офіс президента прагнув відвернути увагу від акції протесту проти незаконної заборони телеканалів UkrLive і "Перший Незалежний", яка в цей час проходила на Банковій.

"Але головне питання – навіщо? Напад на офіс ОПЗЖ, яка пов'язана із закритими телеканалами, стався дуже вчасно для Офісу президента, тому що допомагає відвернути увагу від акції протесту під ОП", – зазначає журналіст.

При цьому Куракін підкреслює, що Зеленський ще раз підтвердив, що є "Порошенком № 2", тому що нацьковувати радикалів на опозицію – це методи Порошенка.

"Але "стратеги" в ОП зробили серйозний прокол. Тому що показали, що Зеленський – це "Порошенко № 2", бо діє точно такими ж методами", – констатує автор.

У зв'язку з цим Куракін попереджає, що Зеленський закінчить так само як Порошенко, проти якого голосували мільйони українців.

"Вибачте, але нацьковувати радикалів на опозицію – це методи Порошенка! І це ще один аргумент, який підтверджує, що Зеленський – це насправді "Порошенко № 2", – аргументує журналіст.

"Хоча, звичайно, навіть Порошенко не додумався до того, щоб "За щучим велінням, на моє бажання" закривати телеканали", – уточнює він.

"Добре б в ОП ще задумалися над тим, що повторення політики Порошенка призведе до точно такого ж фіналу, як у Порошенка, коли у 2019 році мільйони українців голосували за кого завгодно, тільки б не за "шоколадного гетьмана". Тому як, вирішуючи миттєві завдання, Офіс президента насправді "ховає" шанси Зеленського на другий термін", – підсумовує політичний оглядач Олексій Куракін.