Кузьмін про піар Денісової на ув'язненій у Донецькій в'язниці жінці: Через тебе і таких, як ти, Україна перетворилася на територію беззаконня і свавілля

pnk.tv

Народний депутат від фракції "Опозиційна платформа - За життя" Ренат Кузьмін обурився тим, як український омбудсмен Людмила Денісова піариться на ув'язненій в ОРДО Наталії Стаценко. У своєму Telegram-каналі він заявив, що саме через таких людей країна перетворилася на територію беззаконня і свавілля.

"Не хотів у Новий рік про це, але, мабуть, доведеться. І приводом послужив пост Людмили Денісової. Ця, як каже президент Зеленський, особина в новорічну ніч раптом згадала, що вона працює уповноваженим Верховної Ради з прав людини, і закликала владу "ДНР" звільнити з полону Наталію Стаценко, лікаря, заарештованого за шпигунство на користь України. Денісова у слізливій манері перерахувала всі хвороби заарештованої в Донецьку жінки, закликала ОБСЄ втрутитися і пафосно завершила свій пост: "Вимагаю її звільнення"", - пише Кузьмін.

Нардеп нагадав, що Стаценко — одна з тих чотирьох заарештованих жінок, яких влада "ДНР" ще рік тому намагалася повернути в Україну. Вони без будь-яких умов хотіли передати народному депутату, голові політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктору Медведчуку утримуваних в СІЗО заарештованих. 

"Медведчук тоді звернувся до СБУ за дозволом на в'їзд у зону АТО, щоб забрати нещасних. Але Баканов не дозволив. Тоді влада "ДНР" вирішила вивезти заарештованих до Білорусі і віддати їх Медведчуку там. І що? За листом СБУ літак, на якому за цими жінками повинен був вилетіти Медведчук, був заарештований і йому був заборонений виліт", - пояснив Ренат Кузьмін.

З його слів, потім українські чиновники навперебій почали таврувати ініціативу повернути військових не Зеленському, а Медведчуку. Слідом за наказом президента телеканали, пов'язані з Медведчуком, які висвітлювали питання повернення полонених, закрили, а самого Медведчука помістили під домашній арешт.

"А потім Зеленський запропонував усім українцям, кому тут щось не подобається, збирати свої манатки і валити в Росію. І де ж ти була тоді, Денісова, уповноважена ти, прости, Господи, з прав людини? А коли Зеленський протизаконно застосував санкції до громадян України і позбавив їх основних громадянських прав? А коли ця злодійська Рада дозволила українську землю іноземцям продавати? А коли Кабмін божевільних зажадав жінок вагітних на військовий облік поставити? Ти де була, Денісова? І чому це твій голос прорізався тільки після новорічної ночі, та й то з такого приводу? Шампанського перепила чи скумбрії по 8 грн переїла? "Звільнення вимагаю"? Так ти у Зеленського "вимагай", це ж він заборонив, до нього питання!"- обурений народний депутат.

Кузьмін впевнений, що через таких людей, як нинішній омбудсмен, Україна перетворилася на територію беззаконня і свавілля. 

"І пам'ятай, Денісова, саме ти, Баканов і Зеленський персонально відповідальні за життя і здоров'я всіх полонених, що містяться в катівнях "Л/ДНР", обмін і звільнення яких ви заблокували через свої амбіції та егоїзм!"- резюмував він.