Майже 50% дорослого населення України вакцинувалися проти коронавірусу, - Шмигаль

Фото з відкритих джерел

Також прем'єр-міністр заявив, що 2022 рік може стати роком завершення пандемії COVID-19

Станом на сьогодні майже 50% дорослого населення України отримало вакцину проти коронавірусу. Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у середу, 12 січня, на засіданні уряду.

"Станом на сьогодні у нас майже 50% дорослого населення отримало вакцину і вакцинувалося проти коронавірусу. Ефективне продовження вакцинації стане таким самим важливим завданням і у 2022 році", - сказав Шмигаль.

Також прем'єр-міністр заявив, що 2022 рік може стати роком завершення пандемії COVID-19. Він також наголосив, що влада продовжуватиме активну кампанію з вакцинації населення проти коронавірусу.

Новини за темою: Обов'язкова COVID-вакцинація: Новий перелік професій набуде чинності 31 січня

Нагадаємо, раніше головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін повідомляв, що ефективність вакцинації після бустерної дози Pfizer при проведенні базового щеплення CoronaVac становить до 95%. Також він зауважив, що після проведення бустерного щеплення не зареєстровано збільшення кількості побічних ефектів.

Раніше повідомлялося, що Міністерство охорони здоров'я видало наказ, яким затвердило перелік професій, які підлягають обов'язковій вакцинації.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час селекторної наради з протидії поширенню COVID-19 заявив, що українці, які прищепилися за кордоном, також повинні мати можливість отримати "ковідну тисячу".

Раніше міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що Україна вже готова до бустерної вакцинації проти коронавірусу. Міністр зазначив, що бустерна вакцинація в Україні може з'явитися вже у січні-лютому 2022 року. Однак у країні можуть також почати робити третю дозу вакцини раніше. Але є одна умова: мінімум 60% українців мають бути вакциновані однією дозою або 50% - двома дозами.