Медведчук: Ті, хто голосував за Зеленського в 2019 році, повинен зробити висновок виходячи з його вчинків

zagittya.com.ua

Ті українці, які в 2019 році голосували за кандидата в президенти Володимира Зеленського, повинні, виходячи з його вчинків, зробити висновки, наскільки він ефективний, як глава держави. Про це заявив голова політради "Опозиційної платформи - За життя", народний депутат Віктор Медведчук.

Він підкреслив, що основна маса людей, які голосували за Зеленського - це або ті, хто не хотів голосувати за Петра Порошенка, або ті, кому сподобався екранний образ президента Голобородька з серіалу "Слуга народу".

"Що сталося в ідеології або баченні – я не думаю, що Зеленський володів якоюсь принциповою і послідовною ідеологією на момент обрання, як він володіє нею і на сьогодні. Його погляди, можливо, були й іншими в 14-му році, або в 18-му, або в 19-му, коли він обрався президентом, але це не видно було з його поведінки. Більш того, він зумів завоювати симпатії цих 73%. Ми розуміємо, що ці 73%, які голосували за Зеленського – це, в першу чергу ті, хто голосував проти Порошенка. Потім це ті, хто повірили у мир, у зниження житлово-комунальних тарифів, якісь інші блага. Але, найголовніше, ці люди повірили навіть не Зеленському - вони повірили Голобородьку, тобто, Зеленському, як виконавцю головної ролі в серіалі "Слуга народу". Де дійсно був поданий позитивний образ людини з народу, простого вчителя, який зумів потрапити на вищу посаду в країні і дійсно наводив порядок і робив те, що відповідає інтересам людей і їх сподіванням. І це сталося - підміна понять, вона була", - зазначив Медведчук.

Політик додав, що насправді, Зеленський нічого не обіцяв українцям, їм обіцяв екранний Голобородько.

"Коли зустрічаєшся з представниками громадянського суспільства, просто з людьми, і вони кажуть: так він обіцяв те, Це, я кажу: на жаль ви помиляєтеся. Він нічого цього не обіцяв. Це обіцяв Голобородько. І ви сплутали образ Голобородька і образ кандидата в президенти Зеленського. Зеленський, якраз, не давав розлогих інтерв'ю під час виборчої компанії, не виступав з якимись програмними завданнями, не розповідав нюанси і подробиці. Більш того, їм взагалі цього не треба було, тому що вони повністю використовували образ і авторитет Голобородька, для того, щоб Зеленський став президентом країни. У мене з самого початку не було довіри до цієї людини, в тому плані, що він зможе впоратися з посадою президента. Він ніколи не був ні в державній політиці, ні в питаннях, які могли б йому допомогти створити якщо не базовий, то хоч приблизний образ роботи на чолі держави", - підкреслив Медведчук.

Голова політради "Опозиційна платформа - За життя" також додав, що кожна людина з тих, хто голосував за Зеленського має зробити для себе певні висновки, ґрунтуючись на діях президента.

"Коли в 19-му році він прийшов і розповів про те, що так, будемо будувати мир, будемо все робити для того, щоб у людей життя поліпшувалася, а його інавгураційна мова закінчилася тим, що все своє свідоме життя я вас веселив, а тепер я зроблю все, щоб ви не плакали. Вийшло у нього чи ні? Я думаю, що кожна людина, і ті, які за нього голосували, і ті, які голосували за його опонентів, повинні для себе зробити певний висновок", - резюмував Медведчук.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що переважна більшість українців - 68,6% впевнені, що Зеленський погано справляється зі своїми обов'язками. Про це свідчать дані дослідження, проведеного міжнародним дослідницьким центром BURI-Україна.

Раніше італійське видання ISPI писало, що Зеленський домігся лише негативного іміджу для себе, ввівши в дію рішення РНБО про припинення мовлення трьох провідних інформаційних телевізійних каналів -"112 Україна", NewsOne і ZIK, а також незаконно закритого без рішення суду через годину після початку ефіру телеканалу "Перший Незалежний", продовжуючи переслідувати голову політради "Опозиційної платформи - За життя", народного депутата Віктора Медведчука.