Медведчук: Україна перестала бути суб'єктом зовнішньої політики з 2005 року. Сьогодні ця ситуація тільки зміцнилася

ОПЗЖ

Україна перестала бути суб'єктом зовнішньої політики і вже давно перетворилася на об'єкт. Це все почалося в 2005 році.

Таку заяву зробив голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук.

"Україна перестала бути суб'єктом зовнішньої політики і перетворилася на об'єкт давно. Це все почалася з 2005 року, коли до влади прийшов Ющенко, потім це тривало в певний час і при Януковичі, і посилилося при Порошенку, і сьогодні закріпилося, що Україна не може бути суб'єктом зовнішньої політики, а тільки об'єктом. Все це відбувається, тому що люди розуміли і очікування було не тільки всередині країни, але і у наших партнерів, сусідів про те, що Зеленський зможе змінити ситуацію на краще, зможе покінчити з корупцією, зможе покінчити зі зростанням цін, зможе вивести країну з бідної в більш-менш заможну", - зазначив Медведчук.

При цьому він підкреслив, що саме при Зеленському Україна, яка була бідною, стала злиденною країною.

"Більше того, він не набрав команду професіоналів, які могли б вирішувати ці питання, таких людей у нього не було і немає сьогодні. Коли після двох з половиною років сьогодні можна вже говорити, тому що пройшло пів терміну президентської каденції, про те, що нічого цього Зеленський не домігся. Більш того, більшості людей стало зрозуміло, що він цього і не домагався, але одна справа, що досвідчені політики розуміли, що цього всього не буде, а інша справа - люди", - вказав голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя".

Нагадаємо, раніше голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук заявив, що сучасна українська влада, не тільки чинна, але і та, яка прийшла в 2014 році, перетворила Україну з суб'єкта зовнішньої політики на об'єкт.