Медведчук: В Україні може зупинитися виробництво хліба або зрости ціна на нього до космічних масштабів

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

В Україні може зупинитися виробництво хліба або зрости ціна на нього до космічних масштабів. Про це в інтерв'ю телеканалу "Росія24" заявив голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат України Віктор Медведчук. 

"Чому зупиняються сьогодні хлібопекарні? Виробництво хліба може зупинитися або ціна може зрости до космічних масштабів, тому що на січень пропонується газ в 2-3 рази дорожче, ніж був у жовтні", - зазначив політик.

Медведчук нагадав, що на січень виробникам хліба пропонується ціна на газ 73 грн за кубометр.

"Ось це "73" мені нагадує фатальну цифру для України. Там було 73% за Зеленського, а тут 73 грн за кубометр. І це при тому, зверніть увагу, що ми в 2019 році в програмі нашої партії записали прямо: ми готові забезпечити газ для населення країни по 3,5 - 4 грн за куб! Тут куб уже коштує 73", - підкреслив політик і додав, що свого часу "Опозиційна платформа - За життя" навіть домовилася про газ по $175.

"Ми знаємо, як використовувати газ внутрішнього видобутку, ми знаємо, як використовувати сьогодні бізнес, підприємництво та інтереси українських громадян, як їх поєднати, щоб люди мали користь. Так от, все це (що робить сьогодні чинна українська влада, - ред.) веде сьогодні до складнощів, які тягнуть закриття підприємств молочної промисловості, кондитерської, хлібопекарської та багатьох інших", - підсумував він.

Нагадаємо, раніше голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук заявив, що відновлення економіки України та рівня добробуту її народу лежить у відновленні економічних відносин між Києвом і Російською Федерацією.

"Україна повинна грати роль моста між Заходом, Росією і країнами СНД – це вигідно, в першу чергу, Україні. Ні Заходу, ні Росії, хоча вони теж отримають від цього задоволення своїх інтересів. І можна наводити безліч обставин на користь цього. Це і ті ціни на житлово-комунальні тарифи, а в даному випадку на газ, який ми можемо отримати за прямими поставками і могли домовитися, який би коштував набагато дешевше, ніж сьогодні газ обходиться в Україні. Ми могли б домовитися про роботу наших підприємств і зняття з них санкцій, тому що ринок, експортний потенціал України – він якраз полягає в тому, що наша продукція залишається конкурентоспроможною на ринках країн СНД, на ринках Росії і на ринках країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону. І якщо не бачити в цьому перспективи, значить, не бачити взагалі шляхів відновлення нашої економіки, відновлення рівня доходів і добробуту наших громадян", - підкреслив Медведчук.

При цьому політик додав, що президентові України Володимиру Зеленському необхідно вести прямі переговори з президентом Росії Володимиром Путіним, тому що це також в інтересах України.

Однак, за словами Медведчука, всупереч усьому, чинна українська влада всіляко перешкоджає відновленню економічних відносин між Україною і Росією.

"Це злочинна помилка влади, яка сьогодні, знаючи, відчуваючи, усвідомлюючи і розуміючи вигоду взаємин торговельно-економічних, відновлення їх з Росією, робить все навпаки на догоду політичним мотивам, причому блискавичним, якимось разовим мотивам, щоб догодити західним господарям, які продовжують здійснювати зовнішнє управління Україною. Ось це страшно", - зазначив він.