Медведчук: В Україні треба відновлювати правову державу

РИА Новости

Глава Української партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук вважає, що в Україні треба будувати прагматичну економіку. Про це він заявив в інтерв'ю в ефірі телеканалу "Росія 24".

Медведчук пояснив, що має на увазі вибудовування відносин з основними споживачами українських товарів і відновлення правової держави. Політик також прокоментував виступ українського президента Володимира Зеленського в Раді, визнавши його популістським.

"Від нього потрібно вже щось зробити, бо пройшло 2,5 роки – у нього не виходить, – говорить Медведчук. – Навіть попри те, що ця мова була такою бравурною, такою барвистою, насиченою різними прикладами, посиланнями на перше місце в багатьох питаннях".

За словами українського політика, заяви Зеленського люди сприймають по-іншому, оскільки відчувають на собі реалії: реалії цін, реалії економічної та соціальної кризи, реалії безвиході, реалії того, що є сьогодні в Україні. Українцям потрібно це міняти, і його партія знає, як це робити в майбутньому, каже Медведчук.

"Треба будувати прагматичну економіку, треба відновлювати відносини з країнами, де експорт нашої продукції є конкурентним – а це і країни СНД, Російська Федерація, країни Азіатсько-Тихоокеанського регіону, – перерахував політик. – Треба відновлювати правову державу в Україні, тому що ми сьогодні перестали бути правовою державою".