Медведчук: В України і Росії спільне не тільки кордон, а й історія, релігія, мільйони родичів, що живуть по різні боки кордону

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук Фото з відкритих джерел

Україну і Росію пов'язує не тільки спільний кордон, а й історія, релігія, мільйони родичів живуть по різні боки кордону. Саме тому партія "Опозиційна платформа – За життя" стоїть на принципових засадах того, що нашій країні необхідно відновити відносини з Росією, заявив голова політради "Опозиційної платформи – За життя", народний депутат Віктор Медведчук.

Він нагадав, що крім усього іншого, дві країни також пов'язують економічні, політичні та гуманітарні історичні зв'язки. Тому, за словами Медведчука, президент Володимир Зеленський неправий, кажучи про те, що Україну і Росію пов'язує лише кордон. 

"Наша партія стоїть на твердих, принципових засадах того, що ми повинні відновити відносини з Росією. Економічні та інші – в тому числі політичні та гуманітарні. Але, коли в 19-му році він (Зеленський, – ред.) заявив, після певних перших прикидок, переговорів з Росією, що у нього складається враження, що між Україною і Росією спільного – це тільки кордон, я добре пам'ятаю, що я йому відповів. Що це у Зеленського і його оточення спільного між Росією та Україною тільки кордон. А в інших людей, не тільки у мене, а у мільйонів українських громадян, зі спільного – тисячолітня історія, спільне слов'янське коріння, православна віра, перемога у ВВВ, мільйони родичів, які живуть по один і інший бік кордону. Ось що у нас є спільного і що давало нам право постійно говорити про те, що український і російський народи є братніми", – підкреслив Медведчук.

Нагадаємо, раніше голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук заявляв, що влада президента Володимира Зеленського замість досягнення миру на Донбасі йде шляхом печерної русофобії та антиросійської істерії.

"Чого легше – виконати Мінські угоди? Чого легше – стати на шлях того, що було викладено в Паризькому комюніке 9 грудня 2019 року, виконати політичну частину Мінських угод, розробляти закони про амністію, зміни до Конституції, введення особливого статусу на постійній основі й тим самим не дати можливості не тільки робити, але навіть думати про якісь дії проти України. Ні, треба йти шляхом агресії, треба йти шляхом ось цієї печерної русофобії та антиросійської істерії. Тільки цей шлях прийнятний для влади Зеленського. Він помилковий, він злочинний, і він веде в нікуди", – резюмував Медведчук.