Мінкульт звернувся до Netflix через неприйнятне зображення українки в серіалі "Емілі в Парижі"

"Емілі в Парижі" Кадр із фільму

Героїня-українка винесла речі з магазину, не заплативши за них

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко заявив, що образ українки в серіалі Netflix "Емілі в Парижі" є неприйнятним та образливим. Про це він повідомив у Telegram.

Міністра обурило, що серіал, де українку зображають неосвіченою та провінційною, формує викривлений образ наших жінок, які "крадуть, хочуть отримати все задарма та бояться депортації". "Так не має бути, тому я направлю текст нашої позиції Netflix", - написав Ткаченко.

Зазначимо, що у четвертій серії киянка на імʼя Петра приїхала до Парижа, де на курсах французької познайомилася з головною героїнею Емілі. Дівчата вирушили разом на прогулянку, щоб попрактикуватися французькою. За сюжетом, Петра сказала: "Люблю все безкоштовне", а потім винесла речі з магазину, не заплативши за них.

Своєю чергою, Емілі присоромила українку за цей вчинок та сказала повернути одяг в магазин. Натомість Петра відповіла українською: "Ти шо здуріла? Я не можу такого зробити, мене ж за це депортують".

Новини за темою: Історія однієї аферистки: Що відомо про серіал Netflix за реальними пригодами шахрайки Анни Сорокіної

Нагадаємо, не так давно сервіс Netflix запустив локалізовану версію сервісу для України. Тоді компанія  пообіцяла більше дубляжу та субтитрів українською.