Молчанов: Денісова і Зеленський через свої амбіції готові пожертвувати українцями

newsoneua.tv

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова і президент України Володимир Зеленський готові пожертвувати українцями, які сидять в катівнях, на догоду своїм амбіціям. Про це в ефірі телеканалу UrkLive заявив політолог Кирило Молчанов.

"На жаль всі ці люди (утримувані особи, - ред.) - вони заручники політичних інтриг. Денисова сама хоче всіх звільняти і банально піаритися. А те, що домовленості досягли при особистому авторитеті Віктора Медведчука, який займався обміном полонених всі останні п'ять років... Я припускаю, що, по суті, щоб він більше не займався... можновладці, включаючи Денисову і Зеленського, їм просто начхати на те, що наші співгромадяни сидять в тюрмах, і тому на догоду своїм особистим амбіціям вони готові і далі тримати їх і пожертвувати українцями тільки заради того, щоб самим можна було на цьому рано чи пізно пропіаритися. Ось до чого ми прийшли", - висловився політолог.

Також Молчанов додав: "Я сподіваюся, що з урахуванням того, що питання України тепер обговорюються без України активно по лінії Штати-Росія, по лінії Євросоюз-Росія, то може якось питання Донбасу буде по трохи рухатися. Якщо наше керівництво політичне воно безініціативне, може хоча б ініціатива буде у нормандських партнерів", - підсумував експерт.

Нагадаємо, влада ОРДЛО ще на початку року готова була в односторонньому порядку повернути Україні чотирьох жінок, про звільнення яких домовився Віктор Медведчук. Наталія Стеценко, Наталія Савченко, Катерина Котенко та Світлана Довгаль кілька років перебувають у їхніх в'язницях за звинуваченням у шпигунстві.

Ще 20 січня вони могли б бути вдома. Однак влада за фактом заблокувала цей процес, і жінки, частина з яких важко хворі, досі перебувають за ґратами.

У жовтні ОРЛО запропонували в односторонньому порядку повернути в Україну за посередництва Віктора Медведчука ще трьох жінок.

Всього з початку збройного конфлікту на Донбасі, завдяки Віктору Медведчуку з ОРДЛО додому повернулися 493 українці, а всього було звільнено політиком понад півтори тисячі українців.