Москва загрозою вторгнення в Україну перевіряє реакцію Заходу, - МЗС Польщі

Фото з відкритих джерел

У відомстві зазначають, що наразі триває психологічна війна, яка створює тиск на західну Європу

Заступник міністра закордонних справ Польщі Марцін Пшидач прокоментував інформацію щодо можливого вторгнення РФ в Україну. Він вважає, що кремлівська влада таким чином "перевіряє потенційну реакцію Заходу". Про це повідомляє Polskie Radio24.

Марцін Пшидач зазначив, що наразі триває психологічна війна, яка створює тиск на західну Європу.

"Я вважаю, що головний план Росії - досягти поставленої мети без залучення військової сили. Зрештою, РФ готова до таких заходів, якщо побачить слабкість Заходу. Але якщо і без них вона зможе досягти своєї мети, вона обов'язково цього прагнутиме", - зазначив заступник глави МЗС.

За його словами, хоча існує реальна загроза проведення такої операції на кордоні, Росія спочатку перевіряє потенційну реакцію західного світу, розповсюджуючи різні теорії.

"Москва дивиться, як відреагує світ, - чи злякається, чи відреагують люди, чи підтримають її рішення громадяни у своїй країні", - зазначив Пшидач.

Новини за темою: Україна використовуватиме всі засоби захисту у випадку вторгнення РФ, - Кулеба

Нагадаємо, раніше американські видання Washington Post і Politico оприлюднили матеріали, які свідчать про стягування російських військ до кордону України. Про що йшлося у публікаціях ЗМІ - читайте в нашому матеріалі.

Міністр оборони США Ллойд Остін підтвердив готовність допомогти Україні захиститися у разі вторгнення Російської Федерації

Також глава європейської дипломатії Жозеп Боррель заявив, що на тлі загрози вторгнення РФ Європейський Союз прийме сторону України навіть у найгіршому випадку.