Мулик: Порошенко полетів до Європи, щоб домовитися з ЄС про захист після повернення в Україну

Народний депутат фракції "Європейська Солідарність" Петро Порошенко

Настоящее время

П'ятий президент, лідер "Європейської солідарності" Петро Порошенко полетів до Європи, щоб домовитися з ЄС про захист після повернення в Україну. Про це в ефірі телеканалу "Перший Незалежний" заявив політичний експерт Владислав Мулик.

"Порошенко літав до Європи для чого? Для того, щоб домовитися. За однією інформацією, він таки домовився, і домовився про те, що його посадять під домашній арешт, як Медведчука, а потім він виграє справу, познущавшись над прокурорами. За іншою інформацією, зовсім свіжою, він отримав відкоша, тобто отримав усні гарантії, що з ним все буде добре, його не посадять у в'язницю, і він потім буде ходити в суд і вигравати. Але ці гарантії були просто усні від європейських партнерів і навіть представника США. Але знаючи Петра Олексійовича, він ніколи не вірить простим усним домовленостям", - висловився Мулик.

Також він додав, що Порошенко розраховує на дурість української влади.

"Порошенко розраховує на свавілля і дурість влади. Тому що те, як вчинила з Медведчуком і програла інформаційну кампанію влада України, адже вона виступила тут темною стороною. Вона, українська влада, знову повторить таку спробу з Порошенком", - заявив експерт.

За словами Мулика, зараз силові структури посилено працюють над підготовкою до затримання Порошенка.

"За моїми даними, ведеться робота для затримання Порошенка. Прикордонники перебувають у відомстві МВС, їх туди включили, і зараз там ведеться серйозна робота щодо того, хто буде приймати на себе головний удар, і поки в цих рядах є якась паніка, зокрема серед прикордонників..." - зазначив політичний експерт.

Крім того, він підкреслив, що Петро Порошенко почувається невинуватим.

"Порошенко почувається невинуватим, точніше, скажімо так, хоче показати суспільству, що він абсолютно невинний. У Кримінальному кодексі є стаття, яка звільняє його від відповідальності, оскільки держава перебувала в небезпеці в той час. Він прекрасно знає, що у нього виграшна позиція. Знову ж таки, він тоді був президентом, і наскільки мені відомо, судді розповідали, які працювали в цьому напрямку, що багато речей до нього не стосуються... Тут справа в тому, що Порошенку не залишається нічого іншого, якщо він не заїде в країну, не повернеться, він втратить рейтинг, втратить репутацію, втратить імідж, втратить шанувальників, втратить бізнес. Для нього на кону стоїть дуже багато", - підкреслив Мулик і додав, що справа проти Порошенка сфабрикована.

"Якби були правильно зібрані матеріали (у справі, - ред.), то Порошенко б не вилетів з України, не встиг би, не те, щоб повернувся", - резюмував експерт.

Нагадаємо, п'ятий президент, лідер "Європейської солідарності" Петро Порошенко, якому погодили підозру у державній зраді, впевнений, що не опиниться за ґратами, і готується до приїзду в Україну 17 січня