Мулик: Віктор Медведчук має рацію - всі заяви влади звучать від безвиході

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук мав рацію, коли сказав, що всі заяви влади лунають від безвиході. Про це в ефірі телеканалу "UkrLive" заявив політичний експерт Володимир Мулик.

"У мене, на жаль, складається враження, що після тих двох років демагогії, скажімо так, від керівництва країни, ми не бачили цих реальних кроків, не бачили ніяких спроб вирішення цієї конфліктної теми. А на сьогодні ми бачимо ще й спроби навіть через міжнародні організації загнати Мінськ і Мінські угоди, нормандський формат, загнати взагалі в нуль. Ми ж пам'ятаємо заяви Ердогана про те, що потрібно переносити (місце переговорів щодо Донбасу, - ред.), останні спроби жорстко посваритися з Лукашенком, з нашим сусідом, і отримати ще одну тисячу кілометрів кордону, куди заганяють сили і засоби.

Тобто, влада з одного боку говорить розумні речі. Віктор Володимирович (Медведчук, - ред. абсолютно прав. Це необхідно вже давно. війна у нас триває давно, вирішувати це питання необхідно було не просто вчора, а позавчора. влада від безвиході анонсує такі речі, від безвиході озвучує їх", - зазначив Мулик.

При цьому він підкреслив, що влада розуміє, що дуже скоро можна отримати від партнерів, які підтримували Україну, відмову в цій же підтримці.

"Я маю на увазі ті санкції які були... тобто, Україна фактично торгує з Росією, а весь світ говорить, слухайте, а як же ви йдете на чолі кута, списи, попереду, а самі, разом з цим, робите зовсім інше, говорите одне, думаєте третє... це, напевно, більше від безвиході", - резюмував експерт.