Ми обговорюємо усі потенційні можливості: Маркарова про залучення США до перемовин щодо Донбасу

За її словами, обговорюються варіанти від багатосторонніх до тристоронніх переговорів

Оксана Маркарова Фото з відкритих джерел

Для залучення США до перемовин щодо врегулювання конфлікту на Донбасі простіше використати новий формат. Наразі українська сторона розглядає всі можливі варіанти - мова йде як про тристоронні, так і про багатосторонні переговори. Про це в інтерв'ю LB.ua розповіла посол України в Сполучених Штатах Оксана Маркарова.

"Чи відбудеться вступ США в якийсь чинний формат? Ми розуміємо, що з дипломатичної точки зору це може бути складно зробити: простіше долучитися до нових форматів, аніж стати частиною платформ, де вже діють певні механізми", - зазначила Маркарова.

За її словами, Україна буде вітати будь-яке залучення Сполучених Штатів до процесу мирного врегулювання.

"Нещодавно заступниця держсекретаря Вікторія Нуланд сказала, що США готові долучатися до перемовин; головний критерій - щоб їхня участь була ефективною. Наразі ми обговорюємо усі потенційні можливості - від багатосторонніх до тристоронніх переговорів", - резюмувала Маркарова.

Новини за темою: Арахамія: Україна розглядає нові варіанти переговорів із Росією

Нагадаємо, Сполучені Штати вважають, що двосторонні перемовини з Росією щодо масового нарощування військ уздовж українського кордону можуть відбутися на початку року