Новини » Політика Читать эту новость на русском

Микола Скорик про прес-конференцію Зеленського: 73% тих, хто голосував, чекали від президента зовсім іншого

Микола Скорик Фото з відкритих джерел

Опозиція, преса, бізнес, прості громадяни – ніхто не розуміє "глибини" реформ і щирості дій президента України Володимира Зеленського. Так прокоментував народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Микола Скорик прес-конференцію Володимира Зеленського.

Опозиційний депутат зазначив, що 73% тих, хто голосував за Володимира Зеленського на президентських виборах в 2019 році, чекали від нового глави держави зовсім іншого.

"У своїй передвиборчій кампанії Зеленський не обіцяв багаторазового підвищення тарифів, відсутності навіть спроб повернути мир, переслідування опозиції, вільної преси та національного бізнесу. Не обіцяв безконтрольну приватизацію, гральний бізнес і розпродаж сільгоспземель. Не обіцяв покупку AIRBUSів замість АНів і старих натовських катерів замість повернення свого суднобудування. Зеленський вважає себе найкращим. А те, що більшість цього не бачить, означає для президента, що вони вороги. За його висловлюваннями і діями можна зробити висновок, що він вважає, що немає такого народу, який не можна було б заховати у в'язницю. Це помилка, і вона, на жаль, буде не тільки його поразкою, а й країни, з якою Зеленський себе ототожнює", - резюмував Микола Скорик.