МЗС України розкритикувало Грузію за намір перевести Саакашвілі до в'язниці

фото з відкритих джерел

У міністерстві підкреслили, що спроба перевезти Саакашвілі з військового госпіталю до в'язниці була вчинена у неналежний спосіб

Міністерство закордонних справ України розкритикувало владу Грузії за те, що вона хотіла повернути колишнього президента Міхеіла Саакашвілі до в'язниці. Про це повідомляє пресслужба МЗС.

Як зазначається, вчорашня спроба перевезти Саакашвілі з військового госпіталю до в'язниці була вчинена у неналежний спосіб, адже його адвокати не знали про відповідне рішення пенітенціарної служби Грузії.

"Стан здоров’я Саакашвілі не дозволяє цього робити. Йому потрібна подальша реабілітація. Закликаємо владу Грузії ставитися до громадянина України з повагою і не допускати дій, які несуть загрозу його життю і здоров’ю", - заявили у зовнішньополітичному відомстві.

До слова, завтра, 29 грудня, український консул планує відвідати Саакашвілі. Водночас міністерство закликає владу Грузії допустити до Саакашвілі українських лікарів, щоб вони його обстежили.

Новини за темою: Денісова засудила намір щодо переведення Саакашвілі з госпіталю до в'язниці

Нагадаємо, 27 грудня було ухвалено рішення про виписку Міхеіла Саакашвілі з Горійського військового шпиталю і перевести його до ізолятора № 12 у Руставі.

Але колишній президент Грузії не підкорився вимогам працівників пенітенціарної служби. Через занепокоєння у нього виникли перепади тиску, тому рішення Спеціальної пенітенціарної служби про переведення тимчасово відклали.