На Sea Breeze цьогоріч запросили понад 60 країн та міжнародних організацій

Українсько-американські навчання Sea Breeze. Фото: facebook.com/navy.mil.gov.ua

Кількість учасників і навчальних елементів Sea Breeze постійно зростає

Українські прикордонники під час навчань Sea Breeze у 2022 році тренуватимуться з представниками інших складових сил безпеки України, країн НАТО та партнерів Альянсу у морській, авіаційній та сухопутній компонентах. Про це йшлося в Одесі на конференції з планування цьогорічного українсько-американського навчання Sea Breeze, передає пресслужба ДПСУ.

Там зазначили, що кількість учасників і навчальних елементів Sea Breeze постійно зростає. Минулорічні навчання були наймасштабнішими за понад 20 років. У них брали участь 32 бойові кораблі, 40 літаків і п’ять тисяч особового складу з 17 країн-членів НАТО, а також партнерів Альянсу. До участі у цьогорічному навчанні запрошення отримали більш ніж 60 країн та міжнародних організацій, наголосили у відомстві.

Новини за темою: На навчаннях Sea Breeze-2021 врятували парашутиста (відео)

Раніше повідомлялося, що українські прикордонники під час українсько-американських навчань Sea Breeze-2022 будуть тренуватися діяти і взаємодіяти з представниками інших складових сил безпеки України, країн НАТО і партнерів Альянсу у морській, авіаційній та сухопутній компонентах.