На тлі агресивних дій РФ: До України завітає міністр закордонних справ Данії

Зокрема, він відвідає лінію розмежування в зоні проведення ООС, де особисто ознайомиться із актуальною безпековою ситуацією

Глава МЗС Данії Йеппе Кофод Фото з відкритих джерел

Міністр закордонних справ Королівства Данія Єппе Кофод 15-16 січня здійснить візит в Україну на запрошення міністра закордонних справ Дмитра Кулеби. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє головне українське дипвідомство.

"Візит Єппе Кофода має на меті засвідчити підтримку нашої держави з боку Данії на тлі агресивних дій Російської Федерації", - зазначають у МЗС.

Сторони обговорять подальшу консолідацію міжнародної підтримки України у протидії російській агресії, кроки для збільшення обсягів двосторонньої торгівлі та інвестицій, просування європейської інтеграції України.

16 січня Кофод відвідає лінію розмежування в зоні проведення операції Об’єднаних сил, де особисто ознайомиться із актуальною безпековою ситуацією, наслідками російської збройної агресії та практичними кроками, які український уряд здійснює для покращення умов життя та підвищення безпеки людей, які мешкають по обидва боки лінії розмежування.

Новини за темою: Україна і Данія спільно будуватимуть кораблі, - меморандум

Нагадаємо, в Україну 17 січня має прибути міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок на запрошення глави українського МЗС Дмитра Кулеби.