НАТО і Росія обговорили запропоновані Москвою "гарантії безпеки": Перші подробиці

Венді Шерман та Сергій Рябков

Reuters

Перша заступниця держсекретаря США Венді Шерман заявила, що кожна країна має право на вибір власного шляху

У Брюсселі відбулось засідання ради Росія - НАТО. Сторони обговорили ситуацію біля українських кордонів, зокрема загрозу вторнення РФ. Про це повідомила перша заступниця держсекретаря США Венді Шерман на брифінгу після засідання ради.

Шерман на раді Росія - НАТО наголосила, що кожна країна має право на вибір власного шляху.

Варто зазначити, що на 15:15 заплановано пресконференцію генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга після засідання ради Росія - НАТО, а о 17:30 планується пресконференція заступника голови МЗС Росії Олександра Глушка.

Новини за темою: США готують "дуже болючі санкції" проти Росії, - Нуланд

Нагадаємо, 10 січня у Женеві американська та російська делегації завершили перші переговори щодо так званих гарантій безпеки, які запропонувала Москва. Вони тривали майже вісім годин.

Також глава російської делегації Сергій Рябков заявив, що Російська Федерація не піде на компроміси під час переговорів зі США в Женеві щодо так званих гарантій безпеки - до них мають готуватися американські партнери.

А заступниця держсекретаря США Венді Шерман наголосила, що сигналом до деескалації ситуації на кордоні України стане відведення російських військ на місця їх дислокації.