Німецькі ЗМІ підтверджують правоту Медведчука щодо питання вступу України до НАТО

Голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук

Прес-служба "Опозиційної платформи - За життя"

Народний депутат України, голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук вважає, що вступ України до НАТО тільки посилить і так досить критичну ситуацію в країні, тому Україна повинна дотримуватися в цьому питанні нейтрального статусу. Зокрема, думку Медведчука підтримує популярне в Німеччині інтернет-видання Anti-Spiegel.

Автор публікації цитує лідера української опозиції, підкреслюючи, що Медведчук не просто стверджує, що Україні не по дорозі з НАТО, а наводить вагомі аугменти.

"Я - прихильник того, що Україна не повинна бути в НАТО. І я не просто це категорично стверджую, я ж наводжу аргументи, що з НАТО нам не по дорозі, що НАТО погіршить ситуацію, і так досить критичну, в питаннях і економіки, і соціальної сфери, і політики. Що сьогодні нейтральний статус, який вже проголошувався в Україні, повинен продовжити існувати, і нам треба його розвивати", – наводяться слова Віктора Медведчука в статті.

Крім того, автор підкреслює, що після вступу України в НАТО з більшою часткою ймовірності вона стане розмінною монетою на світовому політичному ринку, а також плацдармом для протистояння НАТО, Росії та інших країн, що повністю збігається з думкою голови політради ОПЗЖ.

Нагадаємо, Віктор Медведчук раніше заявив, що енергетична криза, про яку останнім часом так багато говорять, в Україні вже настала, і відповідальність за це повністю лежить на владі президента Зеленського.

"Хочу сказати, що енергетична криза не насувається – вона настала. І вона настала, тому що Україна не готова на сьогодні забезпечити енергетичними ресурсами Україну, населення, підприємства України. І ми це бачимо не тільки тому, що ростуть ціни, причому захмарно ростуть ціни на газ в Європі, у всьому світі, зокрема в Україні, а ще й тому, що влада непрофесійна, профнепридатна, вона не розуміла, що такі ризики можуть бути і до них потрібно готуватися", – підкреслив Медведчук.

Крім того, парламентарій додав, що якби Україна ще декілька років тому уклала довгострокові контракти на постачання газу, то зараз ми б не зіткнулися з такою кризою.