Обговорили ситуацію на сході України: Блінкен провів телефонну розмову з очільником МЗС Польщі

Ентоні Блінкен

Держсекретар США також висловив рішучу підтримку безпеки Польщі у боротьбі зі спробами Білорусі експлуатувати нелегальних мігрантів

Державний секретар Сполучених Штатів Америки Ентоні Блінкен провів телефонну розмову з міністром закордонних справ Польщі Збігневом Рау щодо зусиль Вашингтона в питанні вирішення російсько-українського конфлікту. Про це повідомляється на сайті Держдепу США.

"Держсекретар повідомив міністру закордонних справ про дії США, спрямовані на дипломатичне вирішення конфлікту на сході України", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що Блінкен "висловив рішучу підтримку США безпеки Польщі, яка все ще стикається зі спробами Білорусі експлуатувати вразливих мігрантів".

Новини за темою: Переговори США і Росії можуть відбутись на початку року, – Блінкен

Раніше держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що Сполучені Штати готові вжити різних заходів щодо РФ у разі вторгнення в Україну. При цьому Сполучені Штати Америки продовжують зміцнювати оборону України, щоб країна могла краще захистити себе, якщо Росія здійснить агресію.

Нагадаємо, президент США Джо Байден сказав президенту РФ Володимиру Путіну, що Росія заплатить "жахливу ціну" з погляду свого іміджу, якщо вторгнеться в Україну.

Раніше повідомлялося, що Сполучені Штати Америки вимагатимуть зупинки роботи "Північного потоку-2" у разі повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну.