ОБСЄ зафіксувала колони російської техніки на непідконтрольних територіях Донбасу

ОБСЄ

Фото з відкритих джерел

Спостерігачі зафіксували колону з семи вантажівок з російськими номерами та написами "Гуманитарная помощь" на околиці міста Макіївка

На непідконтрольних територіях Донбасу Спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки і співробітництва в Європі зафіксувала колони російських вантажівок з написами "Гуманітарна допомога" та кілька одиниць військової техніки. Про це з посиланням на звіт СММ ОБСЄ за 24 грудня повідомляє DW.

Спостерігачі зафіксували колону з семи вантажівок з російськими номерами та написами "Гуманитарная помощь" на околиці міста Макіївка. Їх супроводжували три автомобілі та карета швидкої допомоги з табличками окупованої адміністрації Донецька. Згодом вантажівки в’їхали на територію складу неподалік від Донецька, де з них почали виносити картонні коробки.

Аналогічний конвой зафіксували на околицях окупованого Луганська. Цю колону супроводжували два автомобілі та карета швидкої. 

Також спостерігачі протягом 21-22 грудня фіксували військову техніку: на полігоні поблизу селища Олександрівське у Донецькій області - 4 танки, біля села Богданівка у Луганській області - ще 2 броньовані машини. 

Новини за темою: НЗФ зірвали домовленості ТКГ і відновили обстріли на Донбасі

Нагадаємо, 23 грудня спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала 257 порушень режиму припинення вогню на Донбасі.

Зазначається, що на Донеччині місія виявила 173 порушення, зокрема 156 вибухів. За попередній звітний період у регіоні зафіксували 50 порушень "режиму тиші".

Водночас на Луганщині спостерігачі виявили 84 порушення перемир'я, зокрема 45 вибухів. За попередній звітний період в області не зафіксували порушень режиму припинення вогню.