Очікуємо, що 2022 рік стане роком завершення пандемії COVID-19, - Шмигаль

Фото з відкритих джерел

Прем'єр також наголосив, що влада продовжуватиме активну кампанію з вакцинації населення проти коронавірусу

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що 2022 рік може стати роком завершення пандемії COVID-19. Він також наголосив, що влада продовжуватиме активну кампанію з вакцинації населення проти коронавірусу. Про це прем'єр сказав у середу, 12 січня, на засіданні уряду.

"Ми очікуємо, що 2022 рік стане роком завершення пандемії у тому вигляді, в якому вона була попередні два роки", - заявив Шмигаль.

Новини за темою: ВООЗ назвала терміни закінчення пандемії

Раніше експерти Всесвітньої організації охорони здоров’я заявили, що попри поширення штаму "Омікрон" пандемія коронавірусу може завершитися вже у 2022 році.

При цьому глава Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я Ганс Клюге заявив, що пандемія коронавірусу може завершитися, коли буде охоплено вакцинацією 70% світового населення та за умови наявності ефективних і безпечних противірусних препаратів для лікування COVID-19.

Також ВООЗ попередила про складніші проблеми у світі після закінчення пандемії коронавірусу. Генеральний директор Тедрос Гебреісус наголосив, що необхідна "фундаментальна зміна" сприйняття цінності здоров'я. Він заявив, що людству слід сприяти економічному зростанню, заснованому на здоров'ї і благополуччі людей та планети.